nowyporządekinwestowania.pl
Tylko najwytrwalsi się obdoją...    Nowy Porządek Inwestowania Pl

Na Kani i na Ursusie będzie mocno bujać.

By niko_kipas at 2019-09-30 • 1 kolekcjonuje • 8166 odwiedzeń strony

Gra idzie o duże pieniądze, w perspektywie paru lat można inwestować pod korek bo obecne poziomy na tych spółkach są historycznymi.

Wizje upadłości na tych walorach to tylko spekulacja mocno finansowana, grube pieniądze idą na to by wszyscy myśleli że to koniec tych spółek.

47 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 2020-05-20
2019-09-30   #1

Ursus to spółka państwowa to pewnie to odratują, nawet dla szopki przed wyborami. Na Kani jest więcej nie wiadomych, żeby nie było mam akcje. 

2019-09-30   #2

Ludzie teraz nie dostrzegają możliwości Naszych rynków kapitałowych, nowe osoby nie tak łatwo namówić do inwestowania bo zła renoma a większość starych wyjadaczy poubierano na gniotach. To proces o szerokim zaangażowaniu i realizuje go spore grono ekspertów, oni wiedzą jak to dobrze przeprowadzić.

Warto czytać stronę seg.org.pl/pl tam kiedyś znalazłem plik ze scenariuszami, jakie emitenci powinni wybierać, by zabezpieczyć się prawnie przed procesami inwestorskimi. Kania zostawił sobie całą szopkę na sam koniec więc temu popełniają takie błędy.

Wszystko chodzi o te PPK a leszczom wpiera się że to nic takiego.

2019-09-30   #3

odpowiedź na #2 @niko_kipas :

Moglbys prosze wyjasnic troche dokladniej:

-"Kania zostawił sobie całą szopkę na sam koniec więc temu popełniają takie błędy."

2019-09-30   #4

odpowiedź na #3 @adeodatus :

No bo są scenariusze jak odpowiednio przeprowadzić proces przygotowujący spółkę do panujących standardów. Na innych spółkach już dawno robiono akcję a na Kani wszystko odkładali i zrobili szybko i z przytupem, możliwe że to było tak zaplanowane ale wg mnie można było to zrobić lepiej.

2019-09-30   #5

odpowiedź na #4 @niko_kipas :

Ja osbstawialem od poczatku temat obnizenia zadluzenia przez "upadlosc" i plan restrukturyzacyjny. O PPK nawet bym nie pomyslal.

Cuda na tej giełdzie

Zdecydowania Kania z zakładami, historia i badz co badz raportami w miare pozytywnymi teraz mocno zaskakuje.

Mam nadzieje, ze nie przecholuja i uda im sie wyjsc z tego obronna reka.

Zeby jeszcze osoby postronne nie rozkradly co sie da przy okazji.

Jakos pewniejszy bylbym gdyby ktos zwazany z HK sterowalby bezposrednio tematem a nie jakis doradca restrukturyzacyjny.


2019-09-30   #6

odpowiedź na #5 @adeodatus :

Po to jest cała szopka żeby nikt nie rozkradał udziałów. :)

2019-09-30   #7

Nasza publikacja sprawiła, że i tak już szorujący po dnie kurs giełdowy ZMHK spadł aż o 1/3 i ustanowił historyczne minimum na poziomie zaledwie 16 groszy za akcję.


https://www.pb.pl/odpowiedz-zm-kania-na-zarzuty-ws-vat-971702


i teraz się okaże że to była spekulacja. W takim momencie powinny napływać pozwy i wnioski o manipulacji kursem. Jadą po bandzie ale kto tym oszustom da radę coś udowodnić? Zwykły Kowalski jest manipulowany i na dodatek nie może się bronić prawnie. Czyli giełda nie dla Kowalskich.

2019-09-30   #8

https://www.pb.pl/odpowiedz-zm-kania-na-zarzuty-ws-vat-971702


Zarząd odnotowuje przytoczoną przez Puls Biznesu hipotezę „rozmówcy zbliżonego” do spółki, że „ktoś za wszelką cenę chce wykluczyć Henryka K. z rozgrywki, której celem jest znalezienie inwestora dla ZMHK”, pozostawia ją jednak bez komentarza do czasu dalszego rozwoju wydarzeń.

2019-09-30   #9

Tez czytalem... mozliwe, ze te 40 mln Vat jest wyssane z palca.

Skoro sytuacja byla zamierzona to bez sensu bylo zostawiac papiery z przestepstwami podatkowymi. Zgaduje, ze HK chce wrocic do Kani jako wlasciciel a nie za kradki z tych calych Bachamów

Wymaga zalogowania się

Loading...