nowyporządekinwestowania.pl
Tylko najwytrwalsi się obdoją...    Nowy Porządek Inwestowania Pl

Ustawa chroniąca akcjonariuszy

By niko_kipas at 2019-09-29 • 0 kolekcjonuje • 1265 odwiedzeń strony

Odnośnik do wypowiedzi


Sądzę że ustawa o której mowa, w celowy sposób omija rynek alternatywny.

Dawno nie było żadnego fajnego debiutu z NC, czy tam czasem nie kroi się coś ciekawego? Więc chcą zniechęcić wścibskich?

W takim scenariuszu gdzie główną rolę odgrywa szmal Polaków z PPK, na który ślinią się Jankesi, musi być gduby temat, o którym nikt nic nie wie. Jaki sektor obstawiacie?

4 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 2019-09-30
2019-09-30   #1

Obstawiam gamedev któremu władza chce na sile pomagać, biotechnologię i oze bo na fali. Są firmy które profesjonalnie za pare groszy wprowadza cię na NC. Możesz kupić Sp zoo z historia, przerobić na SA, profesjonaliści przygotują ci slajdy dla inwestorów i jak rapował 52 Dębice - bon voyage, excuse moi, cmoknijcie mnie w wora i jest sialala

2019-09-30   #2

odpowiedź na #1 @leszczu :

Ja sądzę że władza nic o pompowaniu w gamedevy nie gadała, to że kiedyś powiedzieli o WIG Tech to oczywiscie szmatławce bankiery i inne dna już wszyły inwestorom bajki że kasa pójdzie na pixelozę. Daję dwa lata i połowa spółek z tego indeksu wyleci na kopach a w ich miejsce wskoczą prawdziwe perły od nowoczesnych technologii, które rozwijają przemysł 4.0 a ubrani na spółkach z grami będą tylko patrzeć jak debiutują spółki o których szmatławce nawet nie wspomniały.

Wig Tech będzie czołował na Wyszehradzkim indeksie giełdowym, ale skład tego indeksu nie będzie taki jak obecny.

Ustawa nie obejmuje NC w wiadomym celu.

2019-09-30   #4

Te spółki co gadałeś że na NC można kupić już z historią i robić ludzi w wała, też powstały w odpowiednim celu. Albo krezus, GB i parę innych były klatkami na zawadzający kapitał.

Wszystko jest dobrze zaplanowane i robią to eksperci na poziomie, nie jakiś tam Petru.

Wymaga zalogowania się

Loading...