nowyporządekinwestowania.pl
Tylko najwytrwalsi się obdoją...    Nowy Porządek Inwestowania Pl

Na Stopku mają inwestorów za kretynów...

By niko_kipas at 2019-04-06 • 0 kolekcjonuje • 2250 odwiedzeń strony

Nie potrafią dobrze infa podać ciemniaki czy mają inwestorów za kretynów?


Zarząd spółki STOPPOINT S.A. z siedzibą w Warszawie _"Emitent", "Spółka"_ informuje, że w dniu 5 kwietnia 2019 roku podpisał list intencyjny ze spółką Prointegra S.A. z siedzibą w Katowicach. Zgodnie z treścią podpisanego listu strony rozpoczęły negocjacje dotyczące transakcji połączenia z Emitentem. 
W celu realizacji transakcji połączenia strony podejmą podejmą̨ wszelkie prawne i faktyczne działania niezbędne do wykonania ww. zamierzenia inwestycyjnego polegające m.in. na:
a_ przeprowadzeniu procesu połączenia obu spółek poprzez inkorporację spółki Prointegra S.A. do spółki Stoppoint S.A.,
b_ zmianie (?) firmy, (?) pod jaką działa spółka Stoppoint S.A. (oraz jej statutu w tym przedmiotu jej działalności na działalność obecnie prowadzoną przez Prointegra S.A.,)->? 
c_ zmianie siedziby spółki Stoppoint S.A. na wskazaną przez Prointegra S.A.
d_ określeniu dalszych działań rozwojowych połączonych podmiotów Prointegra S.A. i Stoppoint S.A. uwzględniających wykorzystanie możliwości jakie daje status spółki publicznej notowanej na rynku NewConnect,, w tym możliwości pozyskania kapitału.
Strony deklarują, że w terminie do 30 maja 2019 roku doprowadzą do ustalenia warunków procesu połączenia oraz, że planowane przejęcie powinno nastąpić bez zbędnej zwłoki, nie później jednak niż do dnia 31 grudnia 2019 roku.


 

Ja obstawiam że to nie przejdzie.

4 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 2019-04-07
2019-04-06   #1

Pytanie podstawowe co oni chcą uzyskać??? Jest sporo znaków zapytania, wydaje mi się że w tej współpracy chcą uzyskać bazę do obsługi platformy z paczkomatami....

2019-04-06   #2

Jak to co? Nie siedzisz tyle na tej spółce więc nie znasz błędów jaki popełniają Ci ze stopka. 

Popatrz jak podali info.. myślisz że nie potrafią podać logicznej wiadomości bez błędu?

Zrobili to celowo i perfidnie czym tylko potwierdzili że będzie tak jak Ci opowiadałem. 

Już byś pewnie kupił co? 

2019-04-06   #3

odpowiedź na #2 @niko_kipas :

Ja wam gadam ze to przejdzie, specjalnie to tak podali tak jak mowisz ale po to zeby nie zrobic za duzego zainteresowania

2019-04-07   #4

Jest ktoś kto zrozumiał te info za pierwszym razem? 

Ja analizowałem to przez telefon bo mi Pioter dzwonił że stopka przejmują a ja gadam przeczytaj dokładnie bo znowu się dasz w Gordona zrobić. 

Dopiero jak zobaczyłem na własne oczy, to zrozumiałem że to jest upośledzone do takiego stopnia, iż nie ma żadnego argumentu na poparcie przypadku...

Wymaga zalogowania się

Loading...