nowyporządekinwestowania.pl
Tylko najwytrwalsi się obdoją...    Nowy Porządek Inwestowania Pl

Advanced graphene products

By nikosz at 2021-12-16 • 0 kolekcjonuje • 1001 odwiedzeń strony

Co myślicie o tej spółce? Pozdrawiam

4 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 2021-12-31
2021-12-17   #1

Ja nie znam, może Leszek się wypowie, on ma głowę pełną ciekawych informacji na kazdy temat ;)

2021-12-17   #2

Akurat o postępie prac nad wdrażaniem grafenowych patentów do produkcji nic teraz od dłuższego czasu nie wiem. Żyłem nawet ze świadomością że Polska sprzedała wszystkie patenty za granicę i zaniechała wszelkich rozwojowych prac. Jak widzę coś z tego może być. Śmiem twierdzić, że można ją postawić obok Blumeranga a w zasadzie Saule gdzie, gdzie liczy się czas, a konkurencja nie śpi. Zatrzymają się na chwilę to zostaną daleko w tyle.


Można tu przytoczyć los firmy Kodak, której inżynierowie stworzyli pierwszy aparat cyfrowy i który na ironię losu był ich gwoździem do trumny. Zamiast rozwijać swój wynalazek to go zamknęli do szafy. Kiedy konkurencja, się tym zainteresowała, co więcej wdrożyła projekt i zaczęła przynosić coraz większe zyski, Kodak obudził się zbyt późno i do dziś pozostał cieniem swojej dawnej potęgi. 


Osobiście byłbym skłonny zainwestować zarówno w pierwszą jak i drugą spółkę, gdyż jest tu do wykorzystania spory potencjał, a na ich produkty będzie coraz większy popyt.

2021-12-17   #3

odpowiedź na #2 @kaymaq :

Mądrego warto posłuchać ;)

Ja obrałem kierunek e commerce i czekam na dobre wiatry, nie rozglądam się za innymi branżami. 

2021-12-17   #4

Czwarta rewolucja przemysłowa jest istotna ze względu na przejście z jednego systemu pieniężnego na nowy. W Izraelu mają problem z gospodarką a Tusk zapewnił im azyl w PL w razie konfliktu. Ci znowu twierdzą że do 2050 roku będą kierować najpotęzniejszym rydwanem Europy, czyli polską gospodarką. Z tego powodu utylizują dolary w polską gospodarkę, która jest obecnie w atrakcyjnej cenie.


Pomijając wiele faktów przejdę do meritum, trzeba dobrze teraz zainwestować pieniądze, które są rozdawane przez rząd w łatwy sposób. Trzeba wybierać spółki które będą generować dobra w postaci waluty nowego systemu.


Kto teraz nie zainwestuje w nowe systemy, ten stanie się ich niewolnikiem.

Wymaga zalogowania się

Loading...