nowyporządekinwestowania.pl
Tylko najwytrwalsi się obdoją...    Nowy Porządek Inwestowania Pl

Yoshi + Polymertech + Lauren Peso

By jazgot at 2021-04-15 • 0 kolekcjonuje • 3017 odwiedzeń strony

Jak to widzicie?

12 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 2022-05-06
2021-04-20   #1

Poki co nie wygląda to dobrze.. w perspektywie emisje, infa pod podbitke potem zjazd mysle, ze zatrzyma się niżej niz przed wystrzalem. Chwalenie sie umową na 565 tys., gdy kapitalizacja to prawie 19 mln w dodatku jest to znacząca umowa dla wyniku rocznego.... gdzie te milony z b2b, gdzie umowy z pocztą Polską . Nikos siedzi cicho, bo juz wystarczająco ugrillowali go na Kani a tu bedzie podobnie tez nagonil sporo ludzi pisząc bzdury i twierdząc,ze ma na to dowody a jedyne co ma to mail bardzo ogólny, który nic nie potwierdza. Typowa wiadomość z korporacji na odczepnego. Firma polymertech mysle, ze nie ma zbyt dobrej kondycji finansowej i pewnie tez nie ma zbyt dużego zainteresowania ich produktem na rynku, gdyby bylo inaczej nie łączyli by sie z LPS jeżeli juz to przejęcie byloby odwrotne.

2021-04-20   #2

odpowiedź na #1 @zaneta_93 :

Szkoda czasu odpowiadać na tak płytkie wpisy bo to poziom Wykolejonego z bankiera. Napiszę jednak parę słów i wytknę Ci brak podstawowej wiedzy. 

Czy musimy się tutaj zniżać do Twojego poziomu i tłumaczyć wszystko jak przedszkolaczkowi? Może za rączkę jeszcze złapać? Na Kani gra się jeszcze nie skończyła i to sobie ustaw w swojej głowie jako priorytet bo to po pierwsze. Po drugie b2b i więcej nie trzeba pisać, ale skoro nie masz podstawowej widzy by podchodzić w ogóle do tematu to już nie moja wina. 

2021-04-20   #3

Zanetka smierdzi trolem juz dawno to gadałem, to gadaliście ze laik 

wyszło szydło z worka

2021-04-20   #4

odpowiedź na #1 @zaneta_93 :

Zluzuj Żaneta bo widać że gdzieś ci sie spieszy, inwestowanie na newconect to nie serial w Polsacie 

2021-04-21   #5

każdy podejmuje swoje decyzje inwestorskie a ty  zaneta _93 starasz się winę zwalić na kogoś a swoimi wpisami robisz ferment na forum gdzie nikt nie zmusza ciebie pisania możesz opuścić to forum jeśli uważasz że jesteśmy tu sami naganiaczami. A od siebie to na piszę tylko tyle że odkąd mam kontakt z NPI to mam podatek rzędu 14 tys pln a to najlepszy wyznacznik naszych tu konwersacji ( szczególnie z Adeadatusem i niko- których pozdrawiam )

2021-05-21   #6

odpowiedź na #5 @fresh :

Również pozdrawiam serdecznie ;)

2021-05-21   #7

odpowiedź na #5 @fresh :

Co do Adeodatusa sie zgadzam jego typy są podyktowane czyms więcej niz spekulacja, informacje sie potwierdzają więc jezeli masz taki podatek to pewnie głównie dzięki niemu. Nikos kieruję się czysta spekulacja na granicy z obłędem. Jestem leszczem, bo nie poklepuje po plecach? Jak narazie spełnia się moj scenariusz co do LPS. Wyprodukowali 2 miliony akcji, raport oczywiście ze stratą, rating najniższy z możliwych... umowa na 500 tys.jest umową o duzym znaczeniu dla spółki w kontekście rocznym, kapital.zakładowy chyba minimalnie wyższy od wymaganego, wartość spółki kosmos... Jedyne co pociesza, ze akcje byly obejowane po 35 groszy a nie po 1 grosz co nie zmienia faktu, ze kupno tych akcji nie jest inwestycją a hazardem gdzie sie stawia vabank.

2021-05-21   #8

odpowiedź na #7 @zaneta_93 :

hazard? haha obserwuj i się ucz ;) tylko pamietaj ze to nie serial w polszmacie i trzeba się uzbroic w cierpliwość. To nie  forum dla groszołapów tylko dla dojrzałych inwestorów.

2022-03-29   #9

Zaczyna się :D

Wymaga zalogowania się

Loading...