nowyporządekinwestowania.pl
Tylko najwytrwalsi się obdoją...    Nowy Porządek Inwestowania Pl

BĘDĄ SZCZEPIĆ W PGG!!! PRZYMUSOWO!!!

By json at 2020-12-27 • 0 kolekcjonuje • 2957 odwiedzeń strony

       Przedsiębiorcy muszą włączyć się w szczepienia na Covid-19


szczepienia.jpg


Prof. #StanisławGomułka, główny ekonomista BCC, minister finansów Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC, członek Narodowej Rady Rozwoju.

#BusinessCentreClub #BCC - powstał w 1991 roku. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju ustawową organizacją indywidualnych pracodawców. Grupa BCC składa się z Klubu BCC, Związku Pracodawców BCC i Studenckiego Forum BCC. Na terenie całej Polski działają 22 loże regionalne. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne. Członkami Klubu są także prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy, lekarze, wojskowi i studenci.

"Pojawiła się niepewność, jak wiele osób będzie chciało zgłosić się na szczepienia. Dlatego muszą włączyć się w to przedsiębiorcy, którzy łącznie zatrudniają w Polsce kilkanaście milionów osób. Apeluję do nich, aby takie punkty szczepień zorganizowali i poinformowali pracowników, że w nowych umowach o pracę będzie wymagany dokument zaszczepienia. Odmowa zaszczepienia naraża nie tylko pracowników na utratę zdrowia, ale także przedsiębiorstwo na bankructwo" - Stanisław Gomułka.
10 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 2021-01-31
2020-12-27   #1

Górnicy nie wiedzą jeszcze co przygotowała dla nich czwarta rewolucja przemysłowa

2020-12-28   #2

odpowiedź na #1 @niko_kipas :

Ciekawe jak działa ta szczepionka z technologii, która nigdy nie miala poważnych badań.

2020-12-28   #3

Aktualnie dzieje sie to samo w służbie zdrowia.

2020-12-28   #4

Większości zakładów będą obowiązkowe szczepienia

2020-12-28   #5

odpowiedź na #4 @miras :

Muszą zrobić redukcję etatów, czwarta rewolucja zakłada mniejsze zapotrzebowanie na zasoby ludzkie. W PGG wprowadzono Portal Niewolnika i planistki nie mają już tyle obowiązków co kiedyś. Parę osób się zwolni a reszta się zaszczepi bez dyskusji, potem dopiero zaczną dawać odprawy i będą wysyłać na wczesniejsze emerytury przed zamknięciem zakładu.

2020-12-29   #6

odpowiedź na #5 @niko_kipas :

Niestety to prawda. Wszystko z góry ustalone i trzeba się zachowywać jak oni zagrają. Ten czy inny pretekst dobry do przeprowadzenia pewnych zmian czy to w strukturze firmy czy obsadzie personelu.

2021-01-12   #7

Podstawili Czarusia parę razy z różańcem i już kupili naiwność Polaków , teraz go jako ambasadora szczepień postawili i jest cacy.


2021-01-12   #8

odpowiedź na #7 @niko_kipas :

2021-01-13   #9

Też się nie zdziwię, jeśli w III etapie szczepień postawią wielu pracowników pod ścianą.

Póki co idzie to jak krew z nosa, więc mamy jeszcze trochę spokoju :)

Wymaga zalogowania się

Loading...