nowyporządekinwestowania.pl
Tylko najwytrwalsi się obdoją...    Nowy Porządek Inwestowania Pl

Spółka Produkty Klasztorne zawarła z I-dotcom LLC umowę na wdrożenie systemów informatycznych. Wartość dostarczonego systemu wynosi 998 000 dolarów.

By nowy at 2020-06-16 • 0 kolekcjonuje • 1835 odwiedzeń strony

Zarząd spółki Produkty Klasztorne zawarł ze spółką I-dotcom LLC z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki umowę na wdrożenie systemów informatycznych, w ramach której I-dotcom LLC zobowiązuje się do dostarczenia spółce systemu informatycznego w formie zainstalowanych licencji.

Chodzi o dostarczenie następujących części systemu:
- Licencji System MarketPlace B2B wraz z systemami transakcji online, płatności cyfrowych, pobraniowych, mass payment, punktów odbioru, modelu drop shipping,
- Licencja API „dystrybutor” – system integracyjny dostawców oparty o schemat plików XML/CSV,
- Licencji Systemu Marketplace B2C – system e-commerce dla klientów indywidualnych wraz z systemami transakcji online, płatności cyfrowych, pobraniowych, mass payment, punktów odbioru, modelu drop shipping ,
- Licencji systemu One-clickshop – system automatycznego subskrybowania sklepów internetowych wraz z systemami transakcji online, płatności cyfrowych, pobraniowych, mass payment, punktów odbioru, modelu drop shipping,
- Licencji systemu One- clickservice – system subskrybowania automatycznego usług świadczonych na odległość wraz z systemami transakcji online, płatności cyfrowych, pobraniowych, mass payment, punktów odbioru, modelu drop shipping ,
- Licencji systemu ogłoszeń B2B oraz B2C oparty o schemat geolokalizacji, płatności i subskrypcji,
- Licencji systemu bank & insurance B2C wraz z systemami pożyczek, ubezpieczeń, analiz i zarządzania kontami bankowymi.

Wszystkie licencje zostaną wdrożone i skonfigurowane najpóźniej do końca 2017 roku, dotyczy to również konfiguracji z systemem informatycznym spółki zależnej Dazumi.
Wartość dostarczonego systemu informatycznego w formie kodów i usług świadczonych przez I-dotcom LLC wynosi 998 000 dolarów.

W opinii zarządu spółki umowa jest kluczowa dla dalszego rozwoju firmy w oparciu o nową działalność i będzie miała istotny wpływ na wyniki finansowe osiągane w przyszłości. Umowa licencyjna stanowi również potwierdzenie rozpoczęcia działalności operacyjnej spółki w nowym obszarze, jakim jest dostarczanie i zarządzanie zintegrowanymi technologiami dla rynku e-commerce.

źródło

6 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 2022-04-01
2020-06-17   #1

Licencji systemu bank & insurance B2C wraz z systemami pożyczek, ubezpieczeń, analiz i zarządzania kontami bankowymi :D


ogólnie to czuję że Poczta Polska i Amazon będą prowadzić owocną współpracę tylko kiedy to ogłoszą? Spółka już czeka gotowa, pierwszy raport z nowej działalności już jest

2020-06-17   #2

W bankach te systemy wprowadzają, gruby temat :)

2020-06-17   #3

– Współpraca Poczty Polskiej i operatora Stacji z Paczką zapewniła unikatowy – w skali kraju i jednocześnie w Europie Środkowo-Wschodniej – system odbioru przesyłek, szczególnie w odniesieniu do branży e-commerce – mówi Sławomir Żurawski, dyrektor Zarządzający Sprzedażą w Pionie Klienta Biznesowego w Poczcie Polskiej.
Dzięki umowie z Dazumi, operatorem Stacji z Paczką, Poczta Polska powiększyła sieć punktów odbioru przesyłek o blisko 1 000 dodatkowych lokalizacji na stacjach paliw PKN ORLEN. W sumie, obecnie sieć Poczty Polskiej w opcji „odbiór w punkcie” obejmuje łącznie ponad 5 100 punktów (placówki Poczty Polskiej i stacje paliw PKN ORLEN), spośród których niemal 20% stanowią punkty całodobowe.


można przeczytać na stronie poczty:

https://www.pocztex.pl/aktualnosci/poczta-polska-rozszerza-wspolprace-z-operatorem-stacja-z-paczka-na-odbior-przesylek-na-stacjach-paliw-pkn-orlen/

2020-06-17   #4

Dazumi? Puczyński miał tą serię F i jest tu napisane że te systemy były integrowane z jego systemami gdzie się teraz ten projekt rozwija skoro Dazumi to partner? Dazumi miało robić automaty do wysyłania i odbierania przesyłek, czy jest spółka na giełdzie która ma dostęp do tych systemów Dazumi?

2020-06-17   #5

Zarząd spółki STOPPOINT S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”, „Spółka”) informuje, że 22 stycznia 2020 roku zawarł ze spółką B2B Online sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz ze spółką I-dotcom LLC z siedzibą w Stanach Zjednoczonych w stanie Nevada, Henderson umowę przewidująca utworzenie konsorcjum dla rozwoju technologii dla branży e-commerce.
Przedmiotowa umowa porozumienia przewiduje utworzenie Konsorcjum, w skład którego wchodzą: Stoppoint S.A. – spółka notowana w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku New Connect zajmująca się promocją i sprzedażą Platformy B2B na terenie Europy. B2B Online sp. z o.o. – dostawca oprogramowania dla marketplace B2B i dropshipping oraz portali sprzedaży zamkniętej dla dystrybutorów i producentów. I-dotcom LLC – dostawca oprogramowania automatyzacji sprzedaży EDI dla sprzedawców Amazon marketplace i portali zakupowych dla instytucji publicznych i wojskowych. Celem utworzenia Konsorcjum jest przyspieszenie rozwoju technologii i rozszerzenie oferty produktów i usług poprzez konsolidację know-how, doświadczeń i relacji z rynkiem e-commerce i FinTech oraz stworzenie wspólnej struktury zarządczej w ramach Stoppoint S.A., która od tej pory będzie reprezentować Konsorcjum wobec klientów i partnerów na rynku Europy, natomiast na rynku U.S.A. Konsorcjum będzie reprezentowane przez spółkę I-dotcom LLC.


https://www.money.pl/gielda/komunikaty/6470524231767681.html

2022-04-01   #6

Będą sie bić o te akcje jak spółka poda prawdę.

Wymaga zalogowania się

Loading...