nowyporządekinwestowania.pl
Tylko najwytrwalsi się obdoją...    Nowy Porządek Inwestowania Pl

Nasdaq - akcje

By koneho at 2019-11-08 • 0 kolekcjonuje • 1342 odwiedzeń strony

Witam Szanownych Kolegów. Jestem tutaj od kilku tygodni, ale się nie udzielam za wiele a raczej obserwuję i staram się wyciągać wnioski. Chciałbym się spytać kolegów, którzy posiadają doświadczenie w akcjach zza oceanu, gdzie szukać informacji na temat akcji spółek, które maja potencjał bądź są niedoszacowane. Ewentualnie proszę o sugestie w sprawie konkretnych spółek. Tak wiem, należy samemu szukać, ale jestem kompletnie spoza branży i poświęcam tyle czasu ile aktualnie mogę. Zdaję sobie jednak sprawę ze swoich braków w wiedzy i doświadczeniu… Widzę, że generalnie jesteście (jesteśmy) towarzystwem koleżeńskim wobec czego postanowiłem zwrócić się o pomoc.

2 Odpowiedzi | Ostatnia aktualizacja: 2019-11-08
2019-11-08   #1

Koneho, nie znam sie na rynku USA. Jakbym mial zaczac inwestowac np. na Nasdaq to standardowo analiza techniczna. Spolki w trendzie wzrostowym. Obowiazkowo z SL. I research w google o danych firmach. Strony www, opinie, fora, komunikaty oficjalne. Kolejna podstawa sprawdzenie I analiza wynikow finansowych oraz konkurencji z calego sektora.

Na GPW o tyle, ze mozna patrzec duzo szerzej I analizowac tez aspekty socjospoleczne, ekonomiczne I polityczne. A mam za mall wiedzy o USA. Po za tym ze robia drukarnie dolarow I w koncu runie Im Ta piramida. Co potwierdzaja ostatnie ciecia stop procentowych.

Tak na logike to powinno tam rosnac przynajmniej do wyborow zeby nie straszyc wyborcow I zeby byla reelekcja.

Widzialem gdzies reklamy jakies platnej grupy inwestorow co glownie wlasnie ma Nasdaq graja I dziela sie tam swoimi ruchami. Nie sprawdzalem czy to przekret czy nie.

Tak czy inaczej powodzenia.

2019-11-08   #2

Mam pewnego i godnego eksperta od tych rynków, pytanie tylko czy będzie chciał się wypowiadać na takim forum.

Wymaga zalogowania się

Loading...